laupäev, 22. aprill 2017

Unenäopüüdjad

Hea lugeja! :)
Kui palju tead Sina unenäopüüdjatest? Võib-olla Sul isegi on kodus üks?

Unenäopüüdjad pärinevad India rahvastelt, kes usuvad, et unenäod saadetakse meile öötaevast. Halvad unenäod jäävad võrku kinni kuni hommikuvalgus need ära põletab. Head unenäod libisevad läbi võrgu mööda sulgi magajale. Usutakse, et unenäopüüdja töötab kõige paremini, kui see on saadud kingina. Samuti arvatakse, et unenäopüüdja vägi töötab ainult siis, kui inimene sellesse ise usub ning mina täiesti nõustun selle väitega. :)

Mina ja unenäopüüdjad põimusid esimest korda vast 8. klassis käsitöötunnis. Esimene unenäopüüdja, mis ma seal tunnis valmis tegin, nägi ilmselt kohutav välja, kuid mulle meeldis see. Edaspidi hakkasin unenäopüüdjaid sugulastele valmistama ning nüüd neid sugulaste kodudes vaadates on hästi aru saada, kui palju ma olen tegelikult arenenud alates esimestest unenäopüüdjatest, mis ma valmistasin. 
Sugulastele  kinkimisest edasi hakkasin korraga valmistama rohkem unenäopüüdjaid ning kuna koolilaat oli tulemas, tegin sinna 8 tükki kaasa ning need läksid nagu soojad saiad pagaripoes ja isegi küsiti, kas ma ka järgmine aasta müün, sest tahtjaid oli rohkem kui minul unenäopüüdjaid.
Ennast kiitmast ma ei väsi. Andke andeks. :D

Pärast järgmist koolilaata, kus läks samuti ülihästi, võtsin selle unenäopüüdjate müügi suuremalt ette ning avastasin müügigrupid Facebookis. Liitusin paljude müügigruppidega ning nendeski läks hästi. Olen rahul, sest saan teha seda, mis mulle meeldib ning saan sellega ka taskuraha teenida.
Nüüdseks on minu unenäopüüdjate müük "maha rahunenud", sest mulle tundub, et Eestist on otsa saanud inimesed, kes sooviksid neid soetada. :D

Hetkel liiguvad minu meisterdatud unenäopüüdjad peamiselt kingitustena. Müün neid sugulastele ja tuttavatele ning nemad saavad teha huvitavaid ja omapäraseid kingitusi oma lähedastele.

Unenäopüüdjaid valmistan alati hea tujuga ning mitte vastu tahtmist. Kingituse pakkimisel saadan koos pakiga teele ka head mõtted ja soovid! :)

Mõned näited, mis mul hetkel valmis tehtud:


Kui kellegil tekkis huvi, siis hea meelega võtan soovid vastu! :)
Kirjuta Kaialiisareinhold@gmail.com.

Arvestan ka erisoovidega värvi valimisel, kuid unenäopüüdja läbimõõt jääb samaks (9cm/13cm). :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar